O naszej firmie

Produkcja i montaż elementów betonowych

Od początku istnienia firmy zajmujemy się produkcją i montażem elementów betonowych, takich jak: betonowe wiaty i garaże, grodzenia betonowe. Dodatkowo oferujemy także montaż ogrodzeń z siatki i ogrodzeń panelowych z drutu.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, posiadamy solidne zaplecze i zespół fachowych, wykwalifikowanych pracowników. Działamy na terenie całego kraju. Zajmujemy się dystrybucją systemów ogrodzeniowych z płyt betonowych.

Nasze ogrodzenia produkujemy z materiałów najwyższej jakości, a cechuje je znakomita jakość wykonania. Gwarantuje to bardzo długi okres użytkowania i dużą wytrzymałość oraz stabilność wyrobu.

Wszystkie produkty i elementy dostępne są w licznych wzorach i formach – zapraszamy do odwiedzenia siedziby firmy aby zapoznać się z indywidualną ofertą, jaką przygotujemy specjalnie dla Państwa.

Zajmujemy się również montażem ogrodzeń z siatki i ogrodzeń panelowych z drutu. Na każdym z rodzajów ogrodzenia możemy zamontować drut ostrzowy w celu dodatkowego i skutecznego zabezpieczenia Twojej posesji.

Siedziba firmy znajduje się w Rososzycy na ul. Kościelnej 12 w województwie wielkopolskim.

Nasza oferta:
Napisz do nas:
Siedziba firmy:
63-405 Rososzyca,
ul. Kościelna 12
Godziny pracy biura:
8:00 – 16:00
Poniedziałek – piątek
Kontakt:
(62) 739 67 25
stabet@wp.pl